Rożańska liga futsalu - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Najlepszy Bramkarz Różańskiej Ligi Futsalu ?

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 15, wczoraj: 39
ogółem: 156 271

statystyki szczegółowe

Logowanie

Król strzelców

~~~~ 19 bramek ~~~~

Artur Rawa (Pogoń Kapsle)

~~~~ 11 bramek ~~~~

Michał Smoliński(Konst.)

Mateusz Świderski(Pogoń Kapsle)

~~~~ 10 bramek ~~~~

Marek Suski (Cichy Tupot)

~~~~ 9 bramek ~~~~

Jan Smoliński ( Konst.)

Bartek Sojak (Konst.)

~~~~ 8 bramek ~~~~

Paweł Zalewski (Pogoń Kapsle)

~~~~ 7 bramek ~~~~

Łukasz Suski (Cichy Tupot)

Kamil Tarasiewicz (Cichy Tupot)

~~~~ 6 bramek ~~~~

Kamil Głażewski (Abstynenci)

~~~~ 5 bramek ~~~~

Piotr Szwarc (WZU)

Patryk Pawłowski (Węgrzynowo)

Dominik Szewczyk (Tiger Team)

Mateusz Jastrzębski (Abstyneci)

~~~~ 4 bramki ~~~~

Sebastian Filipiak(Narew Różan)

Patryk Kuligowski (Węgrzynowo)

Mariusz Napiórkowski(WZU)

Mariusz Mazuruk(WZU)

Bogdan Szatanek (WZU)

Sebastian Szymaniak (Narew Różan)

~~~~ 3 bramki ~~~~

Adrian Beczak (Pogoń Kapsle)

Krzysztof Szkopek (Konstan.)

Mateusz Turek(Pogoń Kapsle )

Patryk Żebrowski(Pogoń Kapsle )

Maciej Osłowski (Narew Różan)

Czarek Suski (Abstynenci)

Mateusz Kurowski (Konst.)

Igor Ziółkowski (Tiger Team)

Radosław Mateusiak (Tiger Team)

Mateusz Ogonowski (Abstynenci)

~~~~ 2 bramki ~~~~

Kamil Baranowski (Tiger Team)

Adrian Królicki ( Konst.)

Rafał Ślesiński ( Konst.) 

Jarosław Głażewski (Cichy Tupot)

Michał Głażewski(Abstynenci)

Bartosz Chełstowski (Konstan.)

Piotr Kłosiński (Cichy Tupot)

Dominik Załęski (Tiger Team)

~~~~ 1 bramka ~~~~

Grześkowicz Damian(Tiger Team),

Maciej Głażewski (Abstyneci)

Maciej Glimasiński (Cichy Tupot),

Adrian Skowroński (Węgrzynowo)

Bartosz Ochenkowski (Narew Różan),

Mariusz Borczon (Węgrzynowo),

Łukasz Napiókowski (Tiger Team)

Marek Chełchowski (Pogoń Kapsle),

Tomek Chełstowski (Narew Różan)

Osiecki (Węgrzynowo)

Przemek Załęski (Tiger Team)

Eryk Wiśniewski (Węgrzynowo)

Paweł Łuczyński (WZU)

Przemysław Marcińczyk (Pogoń Kapsle)

Damian Chrzanowski (Abstynenci)

 

4 bramki samobójcze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

WYNIKI 1 KOLEJKI

  • autor: MAARREK5, 2014-12-22 13:51

TIGER TEAM 5:12 CICHY TUPOT
Igor Ziółkowski x2, Grześkowicz Damian, Maciej Głażewski - Marek Suski x4, Kamil Tarasiewicz x5, Maciej Glimasiński, Jarosław Głażewski x2

KONSTANTYNOPOLITAŃCZYCY 9:4 NAREW RÓŻAN
Michał Smoliński, Krzysztof Szkopek x2, Bartek Sojak x3, Bartosz Chełstowski x2 - Maciej Osłowski, Sebastian Filipiak x2, B. Ochenkowski

WARIACI Z ULICY 4:3 WĘGRZYNOWO
Bogdan Szatanek, Mariusz Mazuruk x2, Mariusz Napiórkowski - Patryk Pawłowski x2, Mariusz Borczon

POGOŃ KAPSLE 10:1 ABSTYNENCI
Paweł Zalewski x3, Mateusz Świderski x 2, Adrian Beczak x2, Artur Rawa x2, Marek Chełchowski - Michał Głażewski


Archiwum aktualności


Drużyny i gracze

ABSTYNENCI

1.Mateusz Jastrzębski

2. Piotr Zabielski 

3. Mateusz Ogonowski

4. Piotr Śledziewski

5. Adam Ponikiewski

6. Damian Chrzanowski

7. Kamil Widomski

8. Michał Głażewski 

9. Kamil Głażewski 

10. Czarek Suski 

11. Mariusz Skóra

 

CICHY TUPOT

1. Michał Wilczewski

2. Jarosław Głażewski

3. Marek Suski

4. Łukasz Suski

5. Marcin Wilczewski

6. Andrzej Grabowski

7. Cezary Biedrzycki

8. Wojciech Biedrzycki

9. Maciej Glimasiński

10. Andrzej Rutkowski

11. Tomasz Pragacz

12. Kamil Tarasiewicz


KONSTANTYNOPOLITAŃCZYCY

1. Smoliński Michał

2. Smoliński Jan

3. Kurowski Mateusz

4. Dąbkowski Paweł

5. Ślesiński Rafał

6. Chełstowski Bartosz

7. Sojak Bartek

8. Świerczewski Bartosz

9. Arkadiusz Kowalczyk

10. Krzysztof Szkopek

11. Kamil Ptak 
 

NAREW RÓŻAN

 

1. Robert Brzuzy 

2. Maciej Osłowski

3. Kamil Mróz

4. Daniel Chrzanowski

5. Damian Niedzwiedzki

6. Hubert Zylbert 

7. Krzysztof Smoliński 

8. Kacper Niedzwiecki 

​9. Sebastian Filipiak 

 

POGOŃ KAPSLE

1. Artur Rawa
 

2. Patryk Żebrowski 

3. Mateusz Żebrowski

4. Mateusz Turek

5. Przemek Marcińczyk

6. Paweł Zalewski

7. Mateusz Świderski 

8. Daniel Rawa

9. Marek Chełchowski

10. Adrian Beczak

11. Sebastian Chełstowski 

12. Jarosław Chełchowski


TIGER TEAM

1. Igor Ziókowski

2. Przemysław Załęski 

3. Radosław Mateusiak 

4. Dominik Załęski 

5. Tomasz Modzelewski 

6. Paweł Kozłowski 

7. Maciej Głażewski

8. Łukasz Żebrowski 

9. Damian Grześkowicz 

10. Patryk Matuszewski

11. Łukasz Napiórkowski

12. Kamil Baranowski


WĘGRZYNOWO

1. Krystian Borczon 

2. Dawid Szwejkowski 

3. Patryk Pawłowski 

4.Eryk Wiśniewski 

5. Adrian Skowroński 

6.Marcin Kacprzak 

7.Dawid Kacprzykowski 

8. Patryk Kuligowski 

9. Łukasz Kałędek 

10. Marek Chrzanowski

11. Mariusz Borczon


WZU

1. Dominik Podlasin

2. Marcin Oślizło

3. Krzysztof Podlasin

4. Mariusz Napiórkowski

5. Mariusz Mazuruk

6. Piotr Szwarc

7. Paweł Łuczyński

8. Dawid Kurlanda

9. Adam Wilczewski

10 Łukasz Machnowski

11. Bogdan Szatanek

12. Paweł Mróz

13. Rafał Pustelnik

 

 

 

 

 

 

Tabela ligowa

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Narew Różan Tiger Team
Węgrzynowo 0:5 Konstantynopolitańczycy
Wariaci z Ulicy Abstynenci
Pogoń Kapsle 0:1 Cichy Tupot

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.